verze pro tisk

Jak snadno a rychle vyřešit problém s přihlášením vozidla

25. listopad 2014

Pořídili jste si nové vozidlo a nevíte si radí s tím, jak jej přihlásit do evidence? Pak vězte, že to jde velmi jednoduše. Stačí kontaktovat CentrumSPZ, které vám přihlášení vozidla zprostředkuje.

Přihlášení automobilu či motorky do evidence v registru silničních vozidel je nezbytným úkonem, který čeká na všechny z vás v okamžiku, kdy si koupíte nový vůz. Je přitom zapotřebí dodržet zákonné lhůty. Od posledního odhlášení, které provedl předchozí majitel, je tak nutné učinit nejdéle do 10 pracovních dní.

Pro přihlášení je třeba mít v pořádku všechny dokumenty

Pro přihlášení automobilu musíte mít potřebné dokumenty. Kromě velkého technického průkazu si připravte také malý technický průkaz, registrační značku, v určitých situacích jsou pak vyžadovány i další dokumenty a doklady, například zelená karta apod.

S CentremSPZ půjde vše hladce a bez námahy

Pokud se na vyřizování přihlášení vozidla vrhnete sami, očekávejte, že vás to bude stát spoustu nervů a času. Právě proto je lepší obrátit se na CentrumSPZ. To za vás na základě plné moci vyřídí všechny náležitosti. Vy si tak jen počkáte na to, až bude vše hotovo.

Využijte dalších služeb, které CentrumSPZ nabízí

CentrumSPZ zdaleka nenabízí pouze zprostředkování přihlášení vozidla. Rádi vám zde pomohou také při odhlášení vozidla, převod či jeho trvalé vyřazení. Mezi další úkony, které firma provádí, patří i pojištění vozidel. V této oblasti vám zajistí nejen základní povinné ručení, ale také havarijní připojištění či pojištění skel.

Služby, které CentrumSPZ nabízí, se rozhodně vyplatí. Budete mít jistotu, že jste splnili veškeré povinnosti, jež vám ukládají právní normy ČR v oblasti pojištění a provozu vozidel. Zamezíte tak případným problémům a sankcím, které by vám hrozily v případě, že vás zastaví Policie ČR.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online