verze pro tisk

Přestavba vozidla - tuning

18. únor 2011

Každý už v dnešní době ví co je to TUNING, těžko se s ním na ulici nesetkat. Otázkou je, zda-li už vůz porušuje platné předpisy nebo se stále rozsahem a zvládnutím úprav vejde do pomyslných a ne moc jasně definovaných mantinelů.

Tato situace se týká přestavby silničního vozidla, což je změna nebo úprava podstatných částí mechanismu nebo konstrukce provozovaného silničního vozidla. Oprávněnou osobou k jednání je fyzická nebo právnická osoba zapsaná v registru vozidel jako vlastník vozidla, případně provozovatel se souhlasem vlastníka. Jednat může i osoba zmocněná písemně vlastníkem vozidla.

Podejte písemnou žádost o přestavbu vozidla na předepsaném tiskopisu na příslušný úřad. Musíte se obrátit na obecní úřad obce s rozšířenou působností příslušný podle trvalého bydliště, místa podnikání nebo sídla provozovatele motorového nebo přípojného vozidla. Obraťte se např. na magistrát města, odbor dopravně správních činností.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online